Cemex z wykładami na Politechnice Łódzkiej

Firma Cemex w ramach działalności w Stowarzyszeniu Producentów Chemii Budowlanej aktywnie działa na rzecz poszerzania wiedzy studentów uczęszczających na kierunek „Chemia Budowlana”

Gładzie rodzaje, właściwości, zastosowanie

Zapoznaj się z produktami z dziedziny chemii budowlanej stosowanymi do wykonywania cienkowarstwowych, gładkich warstw finiszowych na różnego rodzaju powierzchniach budowlanych. Ich zadaniem jest nadanie obrabianym powierzchniom właściwej gładkości przed malowaniem lub tapetowaniem. Poniższy materiał przybliży ich rodzaje, właściwości oraz możliwości zastosowania.

Prezentacje handlowe CEMEX

CEMEX Polska organizuje prezentacje handlowe, adresowane do swoich klientów – hurtowni i składów budowlanych oraz do wykonawców, wykorzystujących w swoich pracach profesjonalne wyroby chemii budowlanej CEMEX.

Nowy produkt w ofercie CEMEX Wapno hydratyzowane białe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w maju 2017r. Cemex wdraża nowy produkt w biznesie chemii budowlanej – „Wapno hydratyzowane białe”. Produkt ten stanowi uzupełnienie oferty cementów workowanych Cemex, stosowanych często wraz z wapnem hydratyzowanym, do wytwarzania tradycyjnych zapraw murarskich i tynkarskich, przygotowywanych na budowie.

Nowy produkt w ofercie CEMEX Beton B20

CEMEX wdraża nowy produkt w biznesie chemii budowlanej – „Beton B20”. Jest to sucha mieszanka betonowa, gotowa do użycia bezpośrednio po zarobieniu wodą.