Kleje do płytek CEMEX - Jakość bez kompromisu!

Jakość kleju do płytek jest, obok ceny, głównym czynnikiem decydującym o zakupie produktu danego producenta. Mając powyższe na względzie firma Cemex Polska przygotowała kompleksową ofertę umożliwiającą klientowi dobór właściwego produktu w zależności od rodzaju płytek oraz miejsca i warunków użytkowania.

Statuetka Top Builder 2014 dla naszego systemu tynkarskiego "CEMEX Zdrowe Ściany"

Miło nam poinformować, że system tynkarski "CEMEX Zdrowe Ściany" został uhonorowany statuetką Top Builder 2014.

Kleje do płytek - spoinowanie

Sposób i materiał użyty do spoinowania zależy od miejsca zastosowania i rodzaju okładziny. Do spoinowania okładzin ceramicznych i kamiennych można stosować spoiny cementowe lub epoksydowe.  Podobnie jak w przypadku kleju, dobór rodzaju spoiny zależy przede wszystkim od podłoża i warunków pracy okładziny.

Kleje do płytek - przyklejanie okładzin

Producenci klejów oferują kleje dedykowane do poszczególnych rodzajów płytek, tworząc całe linie produktowe. W zależności od rodzaju płytki i miejsca zastosowania zaleca się różne metody nakładania kleju. Dlaczego metoda „na placki" nie jest zalecana i co to jest bieżąca kontrola poprawności układania płytek.

Kleje do płytek - dobór okładziny

Dobierając płytki zwykle kierujemy się ich wyglądem i ceną. O czym warto wiedzieć przed zakupem i położeniem okładzin? Dlaczego ważny jest rodzaj materiału, z którego zostały wykonane, do jakiej powierzchni będą zastosowane oraz w jaki sposób będą ułożone.