Spoiwo cementowe murarsko-brukarskie CEMEX nowe możliwości dla murarzy i brukarzy!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców i wykonawców, pracujących na co dzień z chemią budowlaną CEMEX poszerzyliśmy naszą ofertę wprowadzając nowy produkt – Spoiwo cementowe murarsko-brukarskie CEMEX CX-Z200.

Kleje do płytek - przygotowanie podłoża

Prawidłowe i zgodne z przeznaczeniem zastosowanie specjalistycznych gotowych zapraw budowlanych do wykonywania okładzin ścian i podłóg daje gwarancję bezawaryjnej ich eksploatacji. Przygotowanie podłoża ma bardzo istotny wpływ na trwałość całej konstrukcji z płytkami.

Kleje do płytek - wymagania normowe

Szybkiemu rozwojowi klejów do okładzin w latach 90-tych na krajowym rynku nie towarzyszył właściwy postęp w normalizacji. Brak odpowiedniego dokumentu odniesienia nie pozwalał na właściwą kontrolę jakości tych wyrobów a końcowemu odbiorcy utrudniał dobór właściwego asortymentu stosownie do charakteru prowadzonych prac glazurniczych.

Kleje do płytek - rodzaje i właściwości

Uzyskanie stabilnego połączenia płytki z podłożem zależy od wielu czynników, których spełnienie wpływa na trwałość wykonanej powierzchni. Jednym z nich jest właściwy dobór kleju. W artykule omówiono rodzaje klejów do płytek oraz podstawowe zasady ich stosowania.

Gipsy i gładzie CEMEX jakość na którą warto postawić!

Poznaj bliżej aktualną ofertę gipsów i gładzi CEMEX.