Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów, a także wobec obiecujących perspektyw rozwoju rynku chemii budowlanej w Polsce, poszerzyliśmy nasz asortyment sprzedaży.

Nowe receptury klejów do ociepleń

 

Z satysfakcją uzupełniliśmy naszą dotychczasową ofertę mając nadzieję, że nowe produkty chemii budowlanej spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i znajdą stałe miejsce w punktach sprzedaży, a także na projektach budowlanych realizowanych na terenie naszego kraju.

Misją CEMEX Polska jest bycie najlepszym wyborem dla Klientów w zakresie kompleksowości oferty, jakości produktów oraz proponowanych usług. Wsparciem dla realizacji strategii produktowej jest globalne doświadczenie w zakresie produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych, m.in. cementu, betonu, kruszyw, a także chemii budowlanej w takich krajach, jak Hiszpania czy Wielka Brytania.

Klienci CEMEX Polska, na każdym etapie realizacji projektu budowlanego, mają do dyspozycji sprawdzonego partnera oferującego produkty i usługi najwyższej jakości. Wyrażamy nadzieję, że nowa oferta CEMEX Polska przyczyni się do dalszego wzrostu konkurencyjności naszych Partnerów Handlowych, a także wzmocni współpracę o nowe doświadczenia.

Życzymy sukcesów w budowaniu z dobrą chemią.

Drukuj stronę