Nowy produkt w ofercie CEMEX Wapno hydratyzowane białe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w maju 2017r. Cemex wdraża nowy produkt w biznesie chemii budowlanej – „Wapno hydratyzowane białe”. Produkt ten stanowi uzupełnienie oferty cementów workowanych Cemex, stosowanych często wraz z wapnem hydratyzowanym, do wytwarzania tradycyjnych zapraw murarskich i tynkarskich, przygotowywanych na budowie.

Cemex z wykładami na Politechnice Łódzkiej

Firma Cemex w ramach działalności w Stowarzyszeniu Producentów Chemii Budowlanej aktywnie działa na rzecz poszerzania wiedzy studentów uczęszczających na kierunek „Chemia Budowlana”

Nowy produkt w ofercie CEMEX Beton B20

CEMEX wdraża nowy produkt w biznesie chemii budowlanej – „Beton B20”. Jest to sucha mieszanka betonowa, gotowa do użycia bezpośrednio po zarobieniu wodą.

 

Kleje do ociepleń na rynku krajowym

W artykule przedstawiono rodzaje i omówiono właściwości klejów do ociepleń dostępnych na krajowym rynku. Opisano kleje stosowane w systemach ociepleń opartych na typowym styropianie EPS, polistyrenie XPS oraz wełnie mineralnej MW.

Nowa ulepszona formuła klejów do ociepleń CEMEX

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, postanowiliśmy wprowadzić nową jakość dla naszych dwóch najpopularniejszych produktów, jakimi są kleje do ociepleń: klej do styropianu CX-D320 i klej do siatki CX-D430. Dzięki optymalizacji receptur poprawie uległy właściwości tych produktów.


Strony: 1  2  3  4  następna  ostatnia 
Drukuj stronę